Dekarstwo Dąbrowa Wielkopolska

Usługi dekarskie w Dąbrowie Wielkopolskiej

Profesjonalne usługi dekarskie to coś więcej niż tylko wykonanie dachu. Najważniejszym aspektem jest w końcu sposób podejścia do klienta oraz wykonania usługi. Dobra firma wykonująca dachy powinna charakteryzować się cechami, z którymi można zapoznać się poniżej.

Remonty dachów Dąbrowa Wlkp

Usługi dekarskie Polwest

Dekarstwo to dziedzina, która wymaga od wykonawcy po pierwsze elastyczności, by był w stanie dostosować się do wizji inwestora. Po drugie musi być on na tyle doświadczony i pewny sobie, aby mógł doradzić w sprawie wyboru najlepszych technik i stosowanych materiałów.

Naprawa dachów Dąbrowa Wlkp

Gwarancja najwyższej jakości dachu

Dachy, podobnie jak fundamenty i ściany, są podstawą każdego domu. Dlatego muszą być wykonane profesjonalnie. Wysoka jakość narzędzi stosowanych do produkcji oraz skrupulatne wykończenie mają ogromny wpływ na późniejsze użytkowanie dachu. Najważniejsza jest jednak wiedza pracowników wykonujących dach, ich podejście do pracy oraz doświadczenie.

Dekarz Polwest - profesjonalne usługi dekarskie - Dąbrowa Wielkopolska

Dlaczego należy sprawdzać stan techniczny dachu?

Wiosenny przegląd dachu nie jest żadnym obowiązkiem, jednak mimo wszystko lepiej go wykonać. Bez względu, czy jest to dom nowo wybudowany czy wieloletni, serwis dachów daje gwarancję, że nic poważnego się z nim nie dzieje.

Co sprawdza jest serwis dachów?

Po zimie należy sprawdzić rynny i oczyścić je z nieczystości, by były drożne. Trzeba sprawdzić kosze dachowe, wszelkie obróbki blacharskie. Z czasem silikon użyty podczas montażu dachu się wykrusza i konieczne są niewielkie poprawki. Koniecznie trzeba sprawdzić stan dachówki, uzupełnić ewentualne ubytki. Jeśli pojawiły się pęknięcia, dachówki trzeba wymienić.

Kto wykonuje serwis dachów?

Przeglądy dachów należy zlecić profesjonalnej firmie dekarskiej. Tylko fachowe oko profesjonalisty i lata doświadczenia wychwycą to, czego nie widzi oko laika. Odpowiednie i kompleksowe działania zapewniają długą żywotność dachu i estetyczny wygląd domu. Ponadto systematyczne przeglądy uchronią właścicieli domu przed wysokimi kosztami, z którymi zazwyczaj wiąże się naprawa dachów.

Hydroizolacja dachów Dąbrowa Wlkp

Szczelny dach dzięki hydroizolacji

Ze względu na umiejscowienie, dach jest elementem domu najczęściej narażonym na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych. Zmienne temperatury, upływający czas. Wpływa to niekorzystnie na poszycie dachowe, a w warstwie izolacji mogą pojawić się pęknięcia. Hydroizolacja dachu najczęściej wykonywana jest za pomocą folii wstępnego krycia lub papy. Obecna technologia stale się zmienia, stąd materiały również są coraz nowocześniejsze i trwalsze. Uszczelnianie dachu warto również uzupełnić o paroizolację od strony wewnętrznej. Przeciekający dach bowiem może prowadzić do poważnych awarii.

Płynna membrana dachowa - nowoczesne uszczelnianie dachów

Innowacyjna metoda natryskowa

Wszelkie usługi związane z naprawą dachu, przeglądy, serwis i oczyszczanie poszycia dachowego należy zlecić profesjonalnej firmie dekarskiej. Odpowiednio przeszkolona ekipa i nasi wykwalifikowani fachowcy zapewniają najwyższą jakość wykonanych prac. Aby znaleźć odpowiedniego fachowca najlepiej przejrzeć fora branżowe lub skorzystać w recenzji w internecie. Zdecydowanie najlepszą opcją jest wybór dekarza z polecenia. Dzięki temu mamy pewność dobrze wykonanej pracy przez sprawdzoną ekipę.

Zadzwoń
+48 513 992 648
Zadzwoń
Przewiń do góry