Remont dachu przed instalacją fotowoltaiczną

Usługi przeglądu i remontu dachu płaskiego przed instalacją fotowoltaiczną

wybierz POLWEST

Remont dachu przed instalacją fotowoltaiczną Poznań i okolice

Profesjonalnie i kompleksowo

Sprawdzenie pokrycia oraz struktury dachu jest niezbędne w przypadku podjęcia decyzji o zamontowaniu paneli fotowoltaicznych. Czas przed ich montażem to ostatnia chwila na wszystkie potrzebne prace remontowe i modernizacyjne. Nasza firma oferuje kompleksowe oraz profesjonalne usługi związane z przeglądami, serwisem, kryciem i naprawą dachów płaskich.

Nasze mocne strony

W skład naszych ekspertów wchodzą doświadczeni dekarze, posiadający odpowiednie kwalifikacje i wyposażeni w nowoczesne technologie. Wyróżniamy się dobrą znajomością zagadnień dotyczących przygotowania dachu do instalacji fotowoltaicznych. Działamy dla klientów indywidualnych, ale także dla firm i instytucji. Płaski dach to doskonały wybór na montaż paneli, pozwala na ich dowolne ułożenie względem stron świata i kąta padania promieni słońca. Jeżeli Twój budynek posiada taki dach i chcesz zainstalować system fotowoltaiczny, zapraszamy do skorzystania z naszych usług.Zapewniamy zgodność prac z obowiązującymi przepisami. Przy remontach używamy jedynie materiałów wysokiej jakości, które są trwałe i niezawodne. Pomożemy również ograniczyć wydatki, podpowiadając niedrogie i sprawdzone rozwiązania.

Tym, co najbardziej istotne jest fakt, że nasze prace naprawcze dadzą Ci pewność, że Twój dach został właściwie zmodernizowany i zabezpieczony. Nie ws\arto korzystać z półśrodków. Tylko gruntowny przegląd wykonany przez specjalistów i następujący po nim remont sprawią, że montaż paneli będzie bezpieczny, a budynek uniknie przenikania chłodu i wilgoci.

Na czym polega przegląd dachu?

Dokładna analiza stanu dachu składa się z wielu kroków. Wśród nich można wymienić przede wszystkim:

Sprawdzenie całości pokrycia, poszczególnych warstw oraz łączeń. Odnotowanie wszelkich ubytków i uszkodzonych lub nieprawidłowo położonych fragmentów dachu.

Analiza funkcjonalności i drożności zastosowanego systemu odprowadzającego wodę (rynny, wpusty etc.).

Przy zaplanowanej instalacji fotowoltaicznej – oceniamy wytrzymałość dachu na maksymalne obciążenia, uwzględniając również ewentualne opady np. śniegu.

Przegląd oczywiście poprzedza naprawę i remont. W większości przypadków wystarczy naprawić osłabione elementy konstrukcji oraz załatać punkty, w których integralność pokrycia została naruszona. Rzadziej, ale jednak może zdarzyć się potrzeba większego remontu bądź nawet wymiany całości dachu. 

Dla uniknięcia takich sytuacji zaleca się regularne serwisy i konserwację dachu. Łatwiej i oszczędniej jest działać zawczasu, profilaktycznie zlecając drobne naprawy, niż poprzez lata zaniedbań doprowadzić do całkowitej nieużyteczności pokrycia i zmierzyć się z poważnymi wydatkami.

W czym jeszcze możemy Ci pomóc?

Dachy płaskie są szczególnie narażone na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. Ich długowieczność zależy głównie od częstotliwości okresowych przeglądów, napraw i czyszczenia. Instalacja paneli fotowoltaicznych to niejedyny powód, aby przemyśleć kontrolę pokrycia i konstrukcji dachu. Pieniądze przeznaczone na konserwację dachu mogą zwrócić się dosyć szybko w postaci niższych rachunków za ogrzewanie (ograniczenie strat ciepła), a także zapobiec przyszłym sytuacjom, które wymagają generalnego remontu. W związku z tym oferujemy usługi w zakresie serwisowania i modernizacji dachów płaskich. Jeżeli zajdzie potrzeba (lub chęć) zmiany całości pokrycia – również możesz na nas polegać.Mamy swoje liczne grono zadowolonych klientów, ale z przyjemnością poszerzymy je o kolejnego – Ciebie. Nie wahaj się i skontaktuj się z nami, rozmowa rozwieje Twoje wątpliwości i może stać się początkiem satysfakcjonującej współpracy.
Zadzwoń
+48 513 992 648
Zadzwoń
Przewiń do góry