Najlepsze Pokrycia Dachowe i Profesjonalizm – to właśnie POLWEST

Dekarz PoznańW Firmie POLWEST specjalizujemy się w różnego rodzaju pracach dekarskich i blacharskich począwszy od ocieplania dachów aż do ich całkowitego wykończenia. Wykonujemy remonty dachowe bez względu na charakter i architekturę obiektu. W razie potrzeby wymieniamy stare pokrycia dachowe i opierzenia odświeżanego budynku.

W zależności od rodzaju dachu dobieramy indywidualne materiały na jego pokrycie. Rodzaj dachu ma znaczny wpływ na sposób odprowadzania wody dlatego wybór właściwego produktu ma istotne znaczenie. Przykładowo im mniejszy spadek dachu tym pokrycie powinno być bardziej szczelne, tym samym papa termozgrzewalna idealnie zda egzamin na dachu płaskim ale już przy dachach spadzistych lepsze zastosowanie znajdzie dachówka ceramiczna lub cementowa.

W naszej propozycji mamy również szeroką gamę usług takich jak gięcie blach na wymiar, ich cięcie, pełną obróbkę blacharską a dodatkowo wykonujemy zabezpieczenia przed ptakami. Naszym inwestorom rekomendujemy materiały sprawdzonych i renomowanych firm, które w połączeniu z jakością naszych usług pozwolą wybrać Państwu najlepsze rozwiązanie w konkurencyjnej cenie.