Dekarstwo Luboń

Usługi dekarskie w Luboniu

Usługi dekarskie to rozwiązania mające na celu naprawdę dachu, wymianę lub założenie nowego. W zależności od potrzeb mogą mieć one szerszy lub węższy zakres. Warto bliżej przyjrzeć się temu, jakie usługi mogą być realizowane w zakresie dekarstwa.

Remonty dachów Luboń

Usługi dekarskie Polwest

Wymiana dachu w przypadku remontu zazwyczaj wykonywana jest na budynkach, na których dach służy już długi czas. Ma ona miejsce zazwyczaj wtedy, gdy dach nie nadaje się do wymiany lub inwestor, chce przeprowadzić kompleksową naprawę dachu. Dachy można wymieniać wraz z konstrukcją lub zmienić tylko poszycie, w przypadku, gdy konstrukcja nie jest naruszona. Kompleksowa wymiana dachu wiąże się z podobnym nakładem pracy jak założenie dachu na nowym budynku.

Naprawa dachów Luboń

Gwarancja najwyższej jakości dachu

Naprawa dachów to działania mające na celu poprawę stanu dachu. Zazwyczaj ograniczają się one do naprawy poszycia dachu. Ma ono na celu np. uszczelnienie niektórych obszarów dachu, wymianę poszycia w konkretnym miejscu. Naprawą dachu może być także wymiana rynien. Zazwyczaj są to prace wprowadzające niewielkie zmiany, ale wymagające fachowej wiedzy, jaką niesie ze sobą dekarstwo.

Dekarz Polwest - profesjonalne usługi dekarskie - Luboń

Dlaczego należy sprawdzać stan techniczny dachu?

Trwałość i długowieczność dachu zależna jest od jego stanu technicznego. ten z kolei zależny jest od regularności przeprowadzanych serwisów. Profesjonalny przegląd i naprawa dachu zapewnia trwałość i komfort bezpieczeństwa na długie lata.

Czym jest serwis dachów?

Serwis dachów obejmuje zazwyczaj przegląd okresowy poszycia, które wykryte w odpowiednim momencie wyeliminują potencjalne zagrożenia i poważniejsze naprawy w przyszłości. Przeglądy dachów najczęściej wykonuje się tuż przed zimą lub wczesną wiosną. Naprawa dachów przed zimą pozwala na pozbycie się ewentualnych problemów przy mrozach i roztopach. Taki serwis dachów obejmuje również czyszczenie rynien, sprawdzenie drożności rur spustowych.

Jakie są korzyści z serwisu dachów?

Odpowiedni serwis przez wykwalifikowaną ekipę to mniej uciążliwe remonty dachów i niższe koszty. Sprawdzona ekipa, która proponuje kompleksowe usługi zapewnia bezpieczeństwo i spokój o jakość dachu. Zdecydowanie tańszym rozwiązaniem jest dbanie na bieżąco o stan techniczny dachu. Dlatego systematyczne serwisowanie to najlepsze rozwiązanie dla każdego właściciela domu.

Hydroizolacja dachów Luboń

Szczelny dach dzięki hydroizolacji

Dach to najważniejsza konstrukcja całego domu, często również najdroższa. Mimo że odpowiednio zamontowany dach to konstrukcja żywotna, jego największym wrogiem jest woda. Kiedy przedostaje się pod konstrukcję, dach traci swoją funkcjonalność i właściwości termoizolacyjne.

Metodą na zabezpieczenie dachu przed szkodliwym działaniem wody jest hydroizolacja dachu. To, w jaki sposób przeprowadza się uszczelnianie dachu, uzależnione jest od jego rodzaju.

Płynna membrana dachowa - nowoczesne uszczelnianie dachów

Innowacyjna metoda natryskowa

Najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku będzie płynna membrana, która ma właściwości paroprzepuszczalne. Przeciekający dach to poważna usterka. Dlatego hydroizolacja powinna być przeprowadzona z najwyższą dokładnością i starannością. W tym celu należy skorzystać z usług profesjonalnej firmy dekarskiej.
Zadzwoń
+48 513 992 648
Zadzwoń
Przewiń do góry