Dekarstwo Mosina

Usługi dekarskie w Mosinie

Dekarstwo jest to dziedzina pracy zajmująca się wszystkimi pracami mającymi związek z wykonywaniem dachów. Należy do nich wykonywanie dachów od podstaw, wymiana dachów, demontaż już istniejących oraz naprawa. Warto dowiedzieć się więcej na temat tego typu usług.

Remonty dachów Mosina

Usługi dekarskie Polwest

Wymiana pokrycia (a czasem także konstrukcji) rozpoczyna się zazwyczaj od demontażu starego dachu. Dachy, które już od wielu lat znajdują się na budynku, mogą wymagać demontażu przez profesjonalną firmę, która oferuje usługi dekarskie. Po demontażu następuje wykonanie nowego dachu, w zależności od potrzeb może być to samo pokrycie lub konstrukcja wraz z pokryciem.

Naprawa dachów Mosina

Gwarancja najwyższej jakości dachu

Naprawa dachów to szereg działań obejmujących naprawę pokrycia, łatanie ubytków w dachu, wzmocnienie konstrukcji, naprawę i instalację rynien. Instalacja dachów od podstaw wykonywana jest zazwyczaj na nowych domach i budynkach. Wówczas prace rozpoczynają się od wzniesienia konstrukcji dachu i wykonania poszycia zgodnie z projektem budowlanym.

Dekarz Polwest - profesjonalne usługi dekarskie - Mosina

Dlaczego należy sprawdzać stan techniczny dachu?

Przeglądy okresowe, czyli serwis dachów przeprowadza się w celu utrzymania w jaki najlepszej kondycji dachu i jego elementów. Naprawa dachów to spore koszty, a systematyczne przeglądy dachów pozwalają uniknąć remontów.

Czym jest serwis dachów?

Profilaktyka sprawdza się również i w tym przypadku. Dlatego warto po zimie przeprowadzić kontrolę i ocenę stanu poszycia dachowego. W skład usług firmy zajmującej się przeglądami zazwyczaj wchodzi czyszczenie powierzchni dachowej łącznie z rynnami oraz kontrola termo i hydroizolacji dachu. Jeśli pojawią się drobne usterki, należy je usunąć od razu, dzięki czemu problem nie będzie się pogłębiał.

Kto wykona serwis dachów?

Serwisy przeprowadza firma dekarska. Któż lepiej oceni stan faktyczny dachu niż profesjonalista, który je montuje? Firma powinna być sprawdzona i najlepiej z polecenia. Odpowiednio wykwalifikowany dekarz wychwyci każdą, nawet najmniejszą usterkę. Dzięki temu można uniknąć wielu kosztownych napraw, które często kończą się nawet zniszczeniem elewacji.

Hydroizolacja dachów Mosina

Szczelny dach dzięki hydroizolacji

Przeciekający dach to poważny problem. Upływający czas i niesprzyjające warunki atmosferyczne potrafią wyrządzić prawdziwe szkody w poszyciu dachowym, stąd warto być przezornym i systematycznie przeprowadzać przeglądy dachów.

Płynna membrana dachowa - nowoczesne uszczelnianie dachów

Innowacyjna metoda natryskowa

Jeśli niestety dach już przecieka, konieczne jest wezwanie do pomocy firmy dekarskiej. Uszczelnianie dachu powinno być przeprowadzone z najwyższą starannością, dlatego nie warto kierować się tylko niską cenę za usługi, wybierając odpowiednią firmę. Hydroizolacja dachu wykonywana jest za pomocą płynnej membrany.

Zadzwoń
+48 513 992 648
Zadzwoń
Przewiń do góry