Dekarstwo Puszczykowo

Usługi dekarskie w Puszczykowie

W naszej ofercie dostępne jest nie tylko wykonywanie dachów od podstaw, ale także wszelkie naprawy dekarskie, które pozwolą poprawić stan dachu bez kompleksowej wymiany. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą napraw, dzięki którym dachy odzyskają pełną świetność.

Remonty dachów Puszczykowo

Usługi dekarskie Polwest

Dekarstwo nie jedno ma imię. Często naprawa dachu wymaga wymiany pokrycia dachowego bez wymiany konstrukcji. Oferujemy wymianę samego pokrycia lub naprawę już istniejącego. Największym plusem takiego rozwiązania jest fakt, że takie usługi dekarskie są tańsze i pomagają naprawić dach w ekonomiczny sposób. Dodatkowo oszczędza się środki, które trzeba by było wydać na materiał do budowy konstrukcji.

Naprawa dachów Puszczykowo

Gwarancja najwyższej jakości dachu

Wiele osób, które wykonywało swój dach przed wielu laty lub starało się wykonać go w wersji ekonomicznej, nie posiada odpowiedniego wykończenia. Jesteśmy w stanie wykonać wykończenie na każdym dachu, a także stworzyć właściwie działający system odprowadzania wody przy użyciu tradycyjnych rynien.

Dekarz Polwest - profesjonalne usługi dekarskie - Puszczykowo

Kiedy należy sprawdzać stan techniczny dachu?

Serwis dachów najlepiej wykonać zaraz po zimie. Wczesna wiosna jest idealnym momentem na ocenę stanu faktycznego dachu.

Czym jest serwis dachów?

Przegląd okresowy obejmuje zazwyczaj czyszczenie powierzchni dachowej: rynien poziomych i kanalików, czyszczenie i kontrolę trapów, oczyszczenie kratek osłonowych rur wpustowych, usunięcie zanieczyszczeń z poszycia dachowego, kontrolę stanu hydro- i termoizolacji dachu. Remonty i naprawa dachów nie muszą być ostatecznością. Wystarczy systematycznie przeprowadzać przeglądy, by cieszyć się przez długie lata funkcjonalnością, solidną konstrukcją i estetyką dachu. Należy pamiętać, że często wielkie problemy powstają w wyniku niewielkich usterek, które można usunąć "od ręki".

Kto wykonuje przeglądy dachów?

Wykonanie kontroli i przeglądu należy zlecić firmie dekarskiej. Jeśli właściciel był zadowolony z ekipy montującej dach, dobrym pomysłem jest wynajęcie do przeglądu tej samej ekipy. każdego właściciela domu.

Hydroizolacja dachów Puszczykowo

Szczelny dach dzięki hydroizolacji

Dobry dekarz to profesjonalista, który potrafi wykonać wszelkie prace związane z dachem. Z reguły zajmuje się naprawianiem i pokrywaniem dachów różnymi materiałami dekarskimi. Polwest wykona również nowoczesne hydroizolacje dachu.

Płynna membrana dachowa - nowoczesne uszczelnianie dachów

Innowacyjna metoda natryskowa

Najlepszą metodą na zabezpieczenie dachu przed szkodliwym działaniem wody jest hydroizolacja dachu. To, w jaki sposób przeprowadza się uszczelnianie dachu, uzależnione jest od jego rodzaju.

Zadzwoń
+48 513 992 648
Zadzwoń
Przewiń do góry