Dekarstwo Tarnowo Podgórne

Usługi dekarskie w Tarnowie Podgórnym

Nasza firma oferuje usługi z zakresu szeroko pojętego dekarstwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawie dachów, wykonywaniu konstrukcji i poszycia dachowego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z usług dekarskich.

Remonty dachów Tarnowo Podgórne

Usługi dekarskie Polwest

Nasze usługi dekarskie wykonywane są na najwyższym poziomie. Na pierwszym miejscu stawiamy klienta i jego oczekiwania oraz stabilność i trwałość konstrukcji. Wszystkie prace wykonane są z uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa i sztuki budowlanej.

Naprawa dachów Tarnowo Podgórne

Gwarancja najwyższej jakości dachu

Obok wykonywanych pracy dbamy o to, aby dachy były wykonane z solidnych materiałów. Pomagamy naszym klientom w wyborze odpowiednich produktów oraz doradzamy jakie rozwiązania wybrać, w przypadku danego projektu. Ponadto podczas wykonywania prac pozostajemy w stałym kontakcie z klientem, który na bieżąco jest informowany o postępach. Naszą kolejną zaletą jest terminowość wykonywanych prac. Terminy są przez nas dotrzymywane. Dobrze zaplanowana praca jest gwarancją, że oferowane przez nas dekarstwo nie spowoduje spadku jakości wykonanego dachu.

Dekarz Polwest - profesjonalne usługi dekarskie - Tarnowo Podgórne

Czy należy sprawdzać stan techniczny dachu?

Przeglądy dachów nie są wymagane przez żadne przepisy, jednak są to czynności zdecydowanie polecane zarówno przez firmy dekarskie, jak i właścicieli domów.

Czym jest serwis dachów?

Serwis dachów obejmuje zazwyczaj kompleksowy przegląd i ocenę stanu poszycia dachowego. Niesprzyjające warunki atmosferyczne oraz upływ czasu wpływają na ogólny stan dachu, co może skutkować poważnymi problemami w przyszłości. Najczęściej w ostateczności konieczna jest naprawa dachów, które nie były serwisowane na czas. Firmy dekarskie przeprowadzające serwis sprawdzają dodatkowo rynny, łączenia, stan zgrzewów i uzupełniają ewentualne ubytki dachówki lub blachodachówki.

Jakie są korzyści z serwisu dachów?

Aby dach długo służył i był przez długi czas w nienagannym stanie, przeglądy powinny być regularne i kompleksowe. Im lepiej będziemy dbać o dach, tym dłużej będziemy cieszyć się komfortem i estetycznym wyglądem domu. Przegląd dachu należy powierzyć sprawdzonej firmie, najlepiej tej, która dach montowała. Tylko fachowcy są bowiem w stanie ocenić, czy to czego nie widać gołym okiem może w przyszłości stanowić większy problem.

Hydroizolacja dachów Tarnowo Podgórne

Szczelny dach dzięki hydroizolacji

Przeciekający dach to poważny problem, którego nie można odkładać w czasie. Może pojawić się zarówno w domach już wiekowych, jak i nowo wybudowanych. Wszystko bowiem jest uzależnione od precyzji wykonania dachu i użytych materiałów. Hydroizolacja dachu płaskiego to zazwyczaj pokrycie go papą zgrzewalną z dodatkami uszlachetniającymi. Uszczelnianie dachu skośnego przebiega w sposób analogiczny, jednak tutaj stosuje się specjalne taśmy, folie i siatki. Obecna technologia stale się rozwija, stąd metody uszczelniania dachu są obecnie dużo trwalsze.

Płynna membrana dachowa - nowoczesne uszczelnianie dachów

Innowacyjna metoda natryskowa

Bez względu na rodzaj poszycia dachowego, hydroizolacja powinna być wykonana przez odpowiednio wykwalifikowaną ekipę dekarską. Przeciekający dach to poważny problem i nie jest dobrym pomysłem naprawa dachu na własną rękę. Aby ustrzec się przed poważnymi naprawami dachu, warto systematycznie zlecać okresowe przeglądy. W takim wypadku należy skorzystać z usług firmy dekarskiej, która zadba o jakość przeprowadzonej kontroli i oceni stan poszycia dachowego.
Zadzwoń
+48 513 992 648
Zadzwoń
Przewiń do góry