Papa termozgrzewalna Poznań

Papa termozgrzewalna Poznań

Jesteśmy firmą z trzema dekadami doświadczenia na rynku. W ciągu tych trzydziestu lat do perfekcji opanowaliśmy dekarstwo i blacharstwo. Pomogliśmy tysiącom klientów, którzy mogą poświadczyć, że jesteśmy profesjonalistami w każdym calu. Jako rzetelni partnerzy innych przedsiębiorstw handlujemy też materiałami budowlanymi.

Nasz profesjonalizm nie kończy się jedynie na deklaracjach. Dbamy, by nasi pracownicy posiadali aktualną i szeroką wiedzę z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Dokładamy też starań, by byli ubezpieczeni i posiadali najszersze kwalifikacje do swojej pracy.

Dzięki stałemu doskonaleniu się uzyskaliśmy członkostwo w Polskim Stowarzyszeniu Dekarzy. Jest to organizacja, która za cel stawia sobie szkolenie nowych pokoleń dekarzy oraz doskonalenie starych. Członkostwo w Stowarzyszeniu osiągają wyłącznie najlepsze firmy, co poczytujemy sobie za ogromne wyróżnienie.

Pokrycia dachowe w okolicach Poznania

Polwest oferuje przede wszystkim wykonanie dachów płaskich. W swoich działaniach kierujemy się pryncypiami ekologii oraz związanej z nią energooszczędności. Dzięki odpowiedniemu kształtowi dachu dom potrzebuje mniej energii cieplnej. Dachy łamane siłą rzeczy zwiększają zużycie energii cieplnej. Tym samym szkodzą środowisku i portfelowi właściciela domu. A w Polwest kierujemy się jak największymi korzyściami dla Klientów.

Materiałem, który stosujemy w naszych pracach, jest głównie papa termozgrzewalna. Jest to jeden z najnowocześniejszych produktów izolacyjnych dostępnych na rynku. Powoli wypiera ona papy klasyczne, to jest klejone z pomocą lepiku. Osnową takiej papy jest tworzywo poliestrowe lub włókno szklane. Spotyka się także produkty łączące oba rozwiązania. Papa termozgrzewalna jest w stanie przetrwać nawet najcięższe warunki atmosferyczne i temperatury.

Sięgając po papę termozgrzewalną zwiększamy wydajność naszej pracy. Materiał ten nie brudzi elewacji, nie wymaga pokrycia dachu lepikiem. Nałożenie go zajmuje znacznie mniej czasu.

Ocieplanie dachów

Troskę o energooszczędność powierzanych nam domów realizujemy także poprzez najwyższy standard ocieplania dachów. Odpowiednie wykonanie tej pracy sprawia, że znacząco zmniejsza się zapotrzebowanie budynku na energię cieplną. Gdy ocieplamy Państwa dachy, wykorzystujemy najnowocześniejsze materiały. Wełna mineralna nie tylko ociepli budynek, lecz także ochroni go przed dźwiękami z zewnątrz. Na sercu leży nam także bezpieczeństwo oddanych w nasze ręce domów. A wełna mineralna jest materiałem niepalnym.

Serwis i remont dachów

Dachy, które wykonujemy, dzięki papie termozgrzewalnej osiągają żywotność sięgającą kilkudziesięciu lat. Jednak żywotność dachów zależy także od regularnego serwisowania. Jesteśmy w stanie zaoferować remonty i serwis dachów wielkopowierzchniowych, oraz płaskich.

Decydując się na serwis dachu z naszą pomocą, zmniejszają Państwo wszelkie ryzyka. Dzięki swojemu profesjonalizmowi w trakcie przeglądu wykrywamy wszelkie ewentualne mankamenty. Wykrycie ich na wczesnym etapie rozwoju pozwala na ich eliminację mniejszym kosztem. W ramach serwisu wnikliwie sprawdzamy stan pokrycia, wykonujemy także czyszczenie i łatanie drobnych luk.

Jesteśmy w stanie podjąć się także wyremontowania dachów. Prowadzimy remonty wtedy, gdy dach jest w naprawdę złym w stanie. Dzięki swojemu profesjonalizmowi nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Możemy uratować nawet dachy w trudnym stanie. W takich wypadkach prowadzimy de facto wymianę dachu na zupełnie. Dzięki naszym rozwiązaniom i serwisowi nowy dach będzie z pewnością długowieczny.

Hydroizolacja dachów płaskich

Oferujemy także uszczelniane dachu. Jeśli znajdowałyby się w nim jakiekolwiek ubytki, mogłaby dostać się do nich woda, na przykład wskutek opadów. Prowadzi do daleko idących uszkodzeń poszycia dachu. W swoich pracach termoizolacyjnych stosujemy płynne membrany. Są to płynne materiały. Ich najwyższej klasy przyczepność pozwala zaaplikować je na praktycznie każdą powierzchnię. Do aplikacji płynnych membran na dachach naszych Klientów wykorzystujemy najlepsze pistolety. Dzięki temu możemy dotrzeć z materiałem nawet w trudniej dostępne miejsca. A to właśnie one są najważniejsze z perspektywy ocieplenia dachu. Woda najczęściej dostaje się właśnie do takich często nieuszczelnionych miejsc.

Przygotowanie dachów płaskich do montażu instalacji fotowoltaicznych

Dbając o środowisko, pomagamy także w przygotowaniu dachu na montaż fotowoltaiki. Kompleksowo sprawdzamy, czy dach jest gotowy na tę ekologiczną formę pozyskiwania energii. W naszej firmie pracują przede wszystkim fachowcy. Część z nich posiada przeszkolenie w zakresie fotowoltaiki. Dzięki temu nasi Klienci mają gwarancję, że podczas montażu czy już użytkowania paneli fotowoltaicznych nic ich nie zaskoczy. Szczególny nacisk kładziemy na sprawdzenie, czy dach jest w stanie w ogóle udźwignąć panele fotowoltaiczne. Kierujemy się przy tym maksymalnie precyzyjnymi wyliczeniami. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować nieomylność naszych kalkulacji.

Jeśli w trakcie analiz stwierdzimy nieprawidłowości, nie mówimy, że instalacja paneli jest niemożliwa. Zamiast tego wychodzimy z ofertą naprawy wszystkich mankamentów pod kątem właśnie fotowoltaiki. Możemy zwiększyć udźwig dachu, a także poprawić wszelkie niedociągnięcia, na przykład w łączeniach.

Ile kosztują nasze usługi?

Nie ma dwóch takich samych Klientów. Do każdego z nich podchodzimy indywidualnie. Wyceny dokonujemy maksymalnie na korzyść Klienta dopiero po zapoznaniu się z projektem i analizie stanu wyjściowego dachu.

Zadzwoń
+48 513 992 648
Zadzwoń
Scroll to Top